دیدار فرماندار و امام جمعه کبودراهنگ با پرستاران بیمارستان امام رضا (ع)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کبودراهنگ ، فرماندار و امام جمعه کبودراهنگ با حضور  در جمع پرستاران بیمارستان ?امام رضا(ع)کبودراهنگ با تبریک فرارسیدن سالروز تولد باسعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستاررا تبریک گفتند

احسان قنبری در جمع پرستاران اظهارکرد: مجموعه شبکه بهداشت، زنجیره بهم پیوسته ای است که باید در ارتباط با هم، دست به دست یکدیگر داده، تا نعمت سلامتی را که لازمه حیات اجتماعی و توسعه است، به جامعه ارزانی دارند.

احسان قنبری با بیان اینکه با اجرای طرح نظام سلامت توسط دولت تدبیرو امید، تحول عظیمی در بخش سلامت مردم ایجاد شد گفت: با اجرای این طرح ظرفیت خدمات رسانی در بیمارستان این شهرستان چند برابر شده است.

فرماندار کبودراهنگ در ادامه گفت : آحاد مردم از اجرای طرح نظام سلامت  رضایت دارند.

نماینده عالی دولت با بیان اینکه حضرت زینب (س) اسوه حسنه و چهره تابناک پرستاری را در کربلا ترسیم کرد و الگویی برای پرستاران است اظهار داشت: پرستاری شغلی پر زحمت ، اما توام با شرافت و قداست است.

وی سلامت را همانند آموزش، امنیت و . . . اساس توسعه و بالندگی اجتماع عنوان کرد و گفت: این دو عامل لازم و ملزوم یکدیگرند و وجود هر یک بدون دیگری امکانپذیر نبوده و معنی و مفهومی نخواهد داشت.

وی با اشاره به شغل ارزشمند پرستاری، تصریح کرد: پرستاران به واسطه برخی ویژگی ها نظیر مهربانی، عطوفت، تامین سلامت افراد، خیرخواهی و برخورد خوب با بیماران، در طول تاریخ از یک قداست خاصی در همه فرهنگ ها برخوردار بوده و هستند.

فرماندار شهرستان کبودراهنگ تصریح کرد: انتظار آحاد جامعه، بیماران و خانواده های آنان از پرسنل خدوم این حوزه، رأفت، مهربانی، دلسوزی و از خود گذشتگی است.

وی یادآور شد: این گونه خدمت کردن با تاثیرگذاری مثبت بر روحیه بیماران، درمان بخشی از آلام جسمی و روحی آنان را نیز به دنبال خواهد داشت.

دیدار فرماندار و امام جمعه کبودراهنگ  با پرستاران بیمارستان امام رضا(ع)با اهدای گل و شیرینی و همچنین عیادت از بیماران ادامه یافت

/ 0 نظر / 78 بازدید