تودیع و معارفه بخشدار مرکزی کبودراهنگ

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کبودراهنگ، صبح امروز در جلسه شورای اداری که با حضور فرماندار کبودراهنگ، نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس، مهندس الماسی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری همدان، ، مدیران ادارات و شوراها و دهیاران بخش مرکزی در سالن ارشاد برگزار شد از زحمات ایراهیم خانی تقدیر و نوروزی به عنوان بخشدار مرکزی معرفی شد.

در این مراسم محمد علی پورمختار نماینده مردم کبودراهنگ و بهار در مجلس نیز گفت: تصمیماتی که در حوزه مدیریتی گرفته می شود باید ولایی باشد و پاسخگویی به سلسله مراتب و مردم در اولویت کاری هر مسئولی باید باشد.

وی گفت: اصل حاکمیت، الهی است و ولی فقیه در راس امور می باشد و کسانی که به عنوان مدیر انتخاب می شوند باید در چارچوب وظایف و با نگاهی اعتقادی تصمیمات خود را اتخاذ نمایند.

احسان قنبری فرماندار کبودراهنگ نیز عنوان کرد: تلاش های چندین ساله بخشدار مرکزی قابل تقدیر و تحسین است و رمز موفقیت وی نیز رضایت خداوند و مردم بخش می باشد.

وی همچنین با اشاره به سوابق و ویژگی های بخشدارجدید، ابراز امیدواری کرد که با تعامل و همکاری همه مسوولان شاهد توسعه و عمران بیش از پیش این بخش باشیم.

مهندس الماسی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری ضمن تسلیت ایام فاطمیه عنوان کرد: جایگاه ویژه جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان مرهون خون پاک شهداست و ما بایستی رهرو و پیرو شهیدان والا مقام باشیم.

وی افزود: دولت تدبیر و امید با تمامی دست اندرکاران خود و با استفاده از تمامی ظرفیت ها در راستای رفاه مردم و رضایت خداوند گام برداشته است هرچند در این راه با محدودیت هایی هم روبرو بوده استولی با همه این محدودیت ها توانسته است خدمات ارزنده ای را ارائه دهد.

الماسی ابراز داشت: یکی از کارهای مهم دولت ایجاد آرامش و ثبات در حوزه اقتصادی و فکری است که هدف اصلی این کار پیشرفت و تعالی کشور و رضایت مردم و خداوند می باشد.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری ابراز نمود: بهبود شرایط زندگی، رونق اقتصادی، بهبود وضعیت بهداشت و درمان از جمله اهداف مهم دولت تدبیر و امید است تا جایی که 100 میلیارد تومان یارانه سلامت نیز پرداخت شده است.

وی با اشاره به فعالیت و تاثیر گذار بودن دولت تدبیر و امید در عرصه سیاست خارجی گفت: در مورد مذاکرات هسته ای نمایندگان مورد حمایت مقام عظمی ولایت می باشند  ارتقا عزت ملی و تعامل با جهان اولویت سیاست خارجی دولت می باشد.

در پایان ابراهیم خانی به بیان عملکرد 10 ساله خود پرداخت و گفت: 99 درصد بخش مرکزی از نعمت گاز بهره مند هستند کارهای زیادی در حوزه اشتغال، گازرسانی، گردشگری، آب شرب، سالن ورزشی و ساماندهی گلزار شهدا و بسیاری موارد دیگر صورت گرفته است.

/ 0 نظر / 92 بازدید