تشریح برنامه‌های روز گرامیداشت شهدا در کبودراهنگ

رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان کبودراهنگ برنامه های روز گرامیداشت شهدا در این شهرستان را تشریح کرد.
تشریح برنامه‌های روز گرامیداشت شهدا در کبودراهنگ

به گزارش کورنگ؛ عباس هاشملو، با اشاره به فرا رسیدن سالروز تأسیس بنیاد شهید در 22 اسفند و روز شهید به تشریح برنامه‌های این مناسبت در کبودراهنگ پرداخت و گفت: برگزاری کوهپیمایی ایثارگران کبودراهنگ در روز جمعه، شرکت ایثارگران در نماز جمعه، برگزاری مسابقات قرآنی و نقاشی ویژه خانواده های شهدا و ایثارگران از جمله برنامه های بزرگداشت روز شهدا در کبودراهنگ است.
وی گلباران مزار شهدا، تبلیغات محیطی و نصب بنر، توزیع پوستر در ادارات دولتی و مساجد شهرستان و تجلیل از خانواده های شهدا و ایثارگران را از دیگر برنامه های شاخص این مناسیت عنوان کرد و گفت: اقتدار و سربلندی امروز جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهداست.
عباس هاشملو از اتمام ساماندهی  102 گلزار شهدای شهرستان کبودراهنگ خبر داد و با اشاره به فرمایش امام خمینی (ره) در مورد مزارهای شهدا گفت: گلزارهای شهدا به تعبیر حضرت امام راحل تا ابد زیارتگاه عاشقان و عارفان و دارالشفای دلسوختگان است.
وی ضمن تقدیر از حمایت های مسئولین شهرستان گفت: طرح ساماندهی همه گلزارهای شهدای شهرستان کبودراهنگ در دهه فجر امسال به اتمام رسید.
رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران کبودراهنگ از توزیع بیش از 6 هزار کارت طلایی درمان در بین خانواده های ایثارگران کبودراهنگ خبر داد و گفت: با توجه به هزینه‌های درمانی این قشر، حذف هزینه‌های سنگین درمانی ایثارگران اقدام شایسته ای بود.
وی همچنین از تفقد و دلجویی از 800 خانواده شهید و ایثارگر شهرستان کبودراهنگ در سال 93 خبر داد و گفت: همه این بازدیدها با حضور نماینده ولی فقیه در شهرستان، فرماندار، نماینده مجلس و یا سایر مسئولین شهرستانی صورت گرفته است.
هاشملو همچنین از برگزاری بیش از 30 یادواره شهدا در کبودراهنگ خبر داد و گفت: این یادواره ها با مشارکت خانواده های معظم شهدا، دهیاری ها و پایگاه های مقاومت بسیج انجام گرفته است.

/ 0 نظر / 63 بازدید