فرماندار کبودراهنگ خبر داد؛ افتتاح 160پروژه همزمان با هفته دولت در کبودراهنگ

فرماندار کبودراهنگ از افتتاح 160 پروژه با اعتباری بالغ بر 46 میلیارد تومان در این شهرستان همزمان با هفته دولت خبر داد.
افتتاح 160پروژه همزمان با هفته دولت در کبودراهنگ

به گزارش کورنگ، احسان قنبری با اشاره به پروژه های هفته دولت در کبودراهنگ گفت: در هفته دولت پروژه های 16 دستگاه دولتی با ارزشی بالغ بر 46 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.
وی با بیان اینکه همه پروژه های هفته دولت شامل افتتاحیه ها می باشد، گفت: رئیس جمهور در روز سوم هفته دولت پروژه قطعه دوم محور چهارخطه کبودراهنگ - شیرین‌سو را که با ارزش پنج میلیارد تومان، تحقق یافته است را افتتاح می کند.
قنبری گفت: دستگاه هایی که پروژه دارند شامل؛ اداره تبلیغات اسلامی،اداره ورزش و جوانان، راه و شهرسازی، بنیاد مسکن، جهاد کشاورزی، بهداشت و درمان، شرکت گاز و توزیع برق هستند.
وی افزود: در این هفته پروژه استخر سرپوشیده کبودراهنگ که دو میلیارد تومان برای آن هزینه شده است افتتاح می شود.
قنبری با اشاره به پروژه های بخشداری ها گفت: در قالب عملکرد دهیاری ها 86پروژه با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد تومان انجام شده است.
وی از افتتاح یک باب کتابخانه عمومی در شهر شیرین سو به مناسبت هفته دولت خبر داد و گفت: کلنگ زنی احداث یک باب کتابخانه خیری در روستای اوزون دره نیز در برنامه های هفته دولت قرار دارد.
قنبری از افتتاح مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران کبودراهنگ با اعتباری بالغ بر دو میلیارد تومان خبر داد و گفت: احتمالا استاندار محترم همدان نیز برای افتتاح بخشی از پروژه های هفته دولت در یکی از روزهای آینده به کبودراهنگ سفر کند.

/ 0 نظر / 101 بازدید