افزایش 2 برابری اعتبارات شهرستان نسبت به سال گذشته

به گزارش روابط عمومی فرمانداری با حضور فرماندار کبودراهنگ و نماینده سازمان برنامه و بودجه استان جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان با هدف بررسی و توزیع اعتبارات تملک دارایی سرمایه ای  سال 96 شهرستان برگزار شد.

فرماندار کبودراهنگ گفت: 17درصد از اعتبارات استانی 3درصد نفت و گاز به مبلغ 11میلیارد تومان به این شهرستان تخصیص داده شده است

فرماندار کبودراهنگ در ادامه گفت: از سهم اعتبارات متوازن به این شهرستان 19میلیارد تومان و سهم استانی 8میلیارد و 900 میلیون تومان به این شهرستان تخصیص یافته است.

احسان قنبری فرماندار شهرستان کبودراهنگ در این ادامه بر تکمیل پروژه های نیمه تمام و اولویت دار تأکید نمود و از مسئولان و مدیران دستگاه ها خواست در راستای توسعه و پیشرفت شهرستان گام های جدی و اساسی بردارند.

وی همچنین بر پیگیری مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان جهت جذب اعتبارات دستگاه مربوطه خود تأکید نمود.

در ادامه جلسه لیست توزیع پیشنهادی اعتبارات تملک دارایی شهرستان و پروژه های دستگاههای اجرای در سال 96 بررسی و هر یک از مسئولین ادارات توضیحات خود را در این زمینه اعلام نمودند.

فرماندار کبودراهنگ  درپایان از مدیران ادارات و نهادها خواست با تدبیر و برنامه ریزی مناسب ضمن جذب به موقوع اعتبارات، با اولویت بندی و نیاز سنجی پروژه هایی که جنبه عمومی و نیاز منطقه هستند در شهرستان عملیاتی کنند.

/ 0 نظر / 151 بازدید