در اولین و دومین روز از دهه مبارک فجر 11میلیارد و 179میلیون ریال پروژه افتتاح شد

فرماندار شهرستان کبودراهنگ در آیین این افتتاح ها در جمع اهالی روستای قورجینه  با تبریک دهه مبارک فجر اظهار داشت: بهمن یادآور حماسه پرشکوه و کم نظیر ملتی است که توانست تحت رهبری و هدایت حضرت امام خمینی(ره) با بهره گیری از دین مبین اسلام در رویارویی با استبداد شاهنشاهی فصل جدیدی از حیات سیاسی و فرهنگی خویش را آغاز کند.

قنبری  افزوده است:انقلابی که بواسطه کوشش ها و ایستادگی مردم شریف ایران و با نثار خون شهیدان همیشه سرافراز تاریخ، جلوه ای زیبا از قدرت و عظمت حضرت حق و صلابت و کرامت انسان ها را به نمایش گذاشت و با تکیه بر آموزه های دین مبین اسلام و مشارکت آگاهانه مردم، ارزش هایی نو و انسانی را به جوامع بشری عرضه کرد.

فرماندار کبودراهنگ  تصریح کرده است:آن انفجار نور و بارقه الهی، قبل از همه، روح و روان مردمان را متحول کرد و نور حقیقت و معنویت را در دل ها روشن ساخت و ارزش های اصیل اسلامی و انسانی را در اندیشه های آماده و دل های مشتاق آنان، زنده کرد.

وی یادآورشده است:در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، بار دیگر گرامی می داریم یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی را که در برابر استبداد و استعمار ایستاد و همچنین یاد فداکاری ها و ایثارگری شهیدانی که برای اعتلای کلمه حق و دفاع از کشور اسلامی و حقوق حقه ملت و آزادی، جان ارزشمند خود را فدا کردند؛ سپاس و درود خود را نثار مردمان پاک سرشتی می کنیم که یاور همیشگی انقلاب بوده و برای حفاظت از دستاوردهای آن از هیچ مجاهدت و جانبازی فروگذار نکردند.

قنبری آگاهی دادن به نسل جوان از سوی دلسوزان نظام را گام ارزنده ای در راستای تثبیت ارزش های انقلاب دانست و افزود: انقلاب اسلامی حاصل خون پاک شهیدانی است که در قبل از انقلاب و در دوران هشت سال دفاع مقدس، شهادت را برای بیمه کردن نسل جدید انتخاب کردند.

/ 0 نظر / 33 بازدید