سفر سه ساعته نماینده رئیس جمهور به کبودراهنگ

سایت کورنگ :

عصر دیروز علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش به عنوان نماینده دولت در کبودراهنگ حضور یافت. این حضور دارای حواشی و نکات جالبی بود که در ادامه می خوانید:
وزیر آموزش و پروش با 45 دقیقه تاخیر به دلیل ضیق وقت، بدون استقبال در ورودی شهر، در گلزار شهدای کبودراهنگ حاضر شد.


حاشیه های سفر سه ساعته نماینده رئیس جمهور به کبودراهنگ

 

- فانی و همراهان قبل از ورود به گلزار شهدای این شهر با استقبال امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان روبرو شد.
- وزیر آموزش و پروش مراسم ادای احترام به مقام شهدای کبودراهنگ را بسیار کوتاه انجام داد و برای افتتاح استخر شهدای این شهر حرکت کرد.

حاشیه های سفر سه ساعته نماینده رئیس جمهور به کبودراهنگ

 

برنامه بعدی فانی پس از افتتاح استخر شهدا، سخنرانی در جمع مردم کبودراهنگ در مجتمع فرهنگی هنری جوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کبودراهنگ بود. اکثر حاضرین در این اجتماع مسئولین ادارات و نهادها، فرهنگیان و کارمندان دولت بودند و حضور مردم عادی کوچه و بازار در آن بسیار کمرنگ بود.


حاشیه های سفر سه ساعته نماینده رئیس جمهور به کبودراهنگ
نماینده دولت یازدهم در سخنرانی خود طبق روال مرسوم، به ستایش از دولت تدبیر و امید پرداخت و گفت: روحانی گفته است من دولت راستگویان و پاکدستان را تشکیل می دهم و شعارش راستگویی و پاکدستی است.
علی اصغر فانی گفت: دولت تدبیر و امید، علی رغم همه مشکلات اقتصادی، کمبودها، کسری ها، فشارهای بین المللی و کاهش قیمت نفت توفیقات بسیار خوبی داشته است.


حاشیه های سفر سه ساعته نماینده رئیس جمهور به کبودراهنگ

 

وی با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور در زمان تشکیل دولت یازدهم گفت: در صحنه اقتصادی تورم کشور بیش از 40 درصد بود که این میزان در حال حاضر بیش از 25 درصد کاهش یافته است.
فانی در بخش دیگر سخنان خود دولت گذشته را بی نصیب نگذاشت و گفت: اقتصادی که ما از دولت گذشته تحویل گرفتیم اقتصادی با تورم رکودی  بود و در سال 91 هر جنسی که می خریدیم به سرعت قیمت آن افزایش می یافت و تورم لجام گسیخته بود.
وی با اشاره به وضعیت سیاست خارجی دولت گفت: کشور از اسلام هراسی و ایران هراسی که توسط استکبار ایجاد شده بود، رها شد و این بزرگترین اقدامی بود که در این دولت به لطف خدا و حمایت های مردم و مقام معظم رهبری به آن دست یافت.
فانی با اشاره به توافق هسته ای گفت: آثار مثبت توافق هسته ای را از دو ماه اخیر شاهد هستیم و این توفیق بزرگی بود که به سرانجام رسید.


حاشیه های سفر سه ساعته نماینده رئیس جمهور به کبودراهنگ

 

برنامه پایانی وزیر شرکت در جلسه شورای اداری شهرستان بود که به دلیل حضور شبانه وزیر در برنامه تلویزیونی تیتر امشب شبکه خبر، این برنامه لغو شد و مسئولین گفتند برنامه ای که در مجتمع فرهنگی و هنری جوان اجرا شد جلسه شورای اداری بود.

/ 0 نظر / 161 بازدید