جشن بزرگداشت انقلاب مدسه شهید رجایی علیصدر

مراسم جشن ویژه دهه فجر مدرسه شهید رجایی علیصدر در مسجد موسی بن جعفر (ع) روستا ، با حضور دانش آموزان ، معلمان ، اولیا و میهمانان دعوت شده برگزار شد. 

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه گل تپه ، در سخنان خود ، با اشاره به نقش بارز مردم و آگاهی های تربیتی در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و تشکیل نظام اسلامی – مردمی در جامعه ، همدلی و وحدت آحاد اجتماع را نقطه و تکیه گاه نتیجه بخش حرکت ها و خیزش عمومی دانست.

وی با بیان این که کشور در دوره تاریک پهلوی ، نقش یک وابسته ، نوکر و مستعمره را برای آمریکا و دوول امپریالیستی دیگر بازی می کرد ، تصریح کرد : استقلال ، آزادی و آزادگی ثمره و دست آورد بزرگی انقلاب اسلامی به این مرز و بوم است.

خدابنده لو پیشرفت و توسعه  اقتصادی – علمی و ...  همه جانبه این کشور را مرهون انقلاب و آرمان های عدالت جویانه و فرهنگ مدارانه نظام جمهوری اسلامی برشمرد و استمرار آن را هدفی مقدس برای سربلندی و افتخار فردا و فرداهای میهن اعلام کرد.

رئیس آموزش و پرورش گل تپه ، بهبود رفاه عمومی ، ارتقای سطح مشارکت اجتماعی ، رشد عدالت و امنیت ، تعالی فرهنگ و نگاه تربیتی و ... را از شاخصه های پیشرفت مدنی و انسانی هر جامعه ای خواند و با اشاره به بی توجهی رژیم منحوس و دیکتاتوری پهلوی به این مهم ، در دوره گذشته ، انقلاب اسلامی را ادا کننده واقعی این نیازهای اساسی مردم و کشور عنوان کرد.

در خاتمه نیز طبق رسم هر ساله ، چند برنامه فرهنگی و هنری با همکاری و هنرمندی دانش آموزان ، به اجرا درآمد.

اضافه می گردد ، روز گذشته ، آئین گرامیداشت ایام الله پیروزی انقلاب با حضور دانش آموزان ، معلمین و اولیای مدرسه شهید کلاهدوز روستای  آقبلاغ مرشد در مسجد ده مذکور ،  برگزار شد.

رئیس اداره به اتفاق جمعی از مسئولین آموزش و پرورش منطقه و ادارات دیگر بخش ، نیز به دعوت مجریان اجرایی ، در آن ، حاضر شدند.

منبع خبر :   روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه گل تپه 

/ 0 نظر / 41 بازدید