پیشرفت 6۰ درصدی پروژه ساختمان حوزه علیمه حضرت فاطمه الزهراء (س) کبودراهنگ

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کبودراهنگ از پیشرفت 6۰ درصدی پروژه ساختمان جدید حوزه علیمه حضرت فاطمه الزهراء (س) خواهران کبودراهنگ خبر داد.
پیشرفت 6۰ درصدی پروژه ساختمان حوزه علیمه حضرت فاطمه الزهراء (س) کبودراهنگ

به گزارش کورنگ، قمری نیا ضمن ارائه گزارشی از عملکرد عمرانی ساختمان حوزه علیمه حضرت فاطمه الزهراء (س) کبودراهنگ گفت: ساختمان حوزه علیمه حضرت فاطمه الزهراء (س) کبودراهنگ برای نیمه دوم سال آینده تکمیل و افتتاح می شود.
وی اظهار داشت: حوزه علیمه حضرت فاطمه الزهراء (س) شهرستان کبودراهنگ در 16 مهرماه سال 92 با حضور آیت الله محمدی امام جمعه همدان، آیت الله موسوی اصفهانی، حجت الاسلام فاضلیان و امام جمعه کبودراهنگ و مسئولین شهرستان افتتاح شد.
قمری نیا افزود: این حوزه در بدو افتتاح با پذیرش 35 طلبه، کار خود را در یک ساختمان موقتی که تهیه و تدارک دیده شده بود، آغاز کرد .
وی از تحصیل 70 طلبه خواهر در حوزه علمیه خواهران کبودراهنگ خبر داد و گفت: ساختمان جدید حوزه علیمه حضرت فاطمه الزهراء (س) در زمینی به مساحت4 هزار مترمربع که توسط شورای اسلامی و شهرداری کبودراهنگ به این حوزه واگذار شده است در حال ساخت است.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کبودراهنگ گفت: این پروژه در بهار سال 93 به صورت رسمی آغاز شد و در حال حاضر با 60 درصد پیشرفت، فاز اول آن که شامل سفت کاری و اسکلت بود به اتمام رسیده است.
وی گفت: از اول فروردین سال 94 ، قرارداد فاز دوم آن که شامل نازک کاری است انجام می شود.
قمری نیا متراژ این ساختمان را 1900 متر مربع در دوطبقه عنوان کرد و گفت: امیدوارم این پروژه برای نیمه دوم سال آینده تکمیل و به طلاب علوم دینی خواهر تحویل گردد.

/ 0 نظر / 32 بازدید