فرماندار کبودراهنگ : ایرنا زبان گویای دولت است

احسان قنبری روز دوشنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز همدان افزود: از ظرفیت رسانه ای ایرنا نباید غافل شد چرا که این رسانه با سابقه با نقش موثر خود در اطلاع رسانی می تواند همراه مسوولان باشد.

وی ادامه داد: با وجود اینکه سالهای زیادی است که از تاسیس این رسانه می گذرد با رویکردهای جدید نقش این رسانه همواره پر رنگتر می شود.

وی عنوان کرد: اطلاع رسانی به موقع، آنی و بیان آن به زبان گویای مردمی از مهمترین نیازهای یک رسانه است که ایرنا مسلط به همه این ویژگیها است.

وی افزود: وجود تنوع در اخبار نشریات و رسانه ها از جمله انتظارات مردم است.

وی با قدردانی از ایرنا مرکز همدان بخاطر پرداختن و بازتاب مشکلات استان گفت: تهیه این گونه گزارشات می تواند مبنای تصمیم گیری در مسوولان و ایجاد حساسیت در آنها باشد.

رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز همدان نیز در این دیدار گفت: با توجه به تاکید شعار سال مبنی بر همدلی و همزبانی دولت و ملت، خبرگزاری ایرنا خود را ملزم به ایجاد یک حلقه اتصال بین مردم و دولت می داند.

اکبر بهاروند افزود: با توجه به حجم کاری مسوولان برای حضور فیزیکی مستمر در بین مردم، رسانه ها مهمترین نقش را در برقرار کردن این ارتباط مسوولان با مردم دارند.

وی اضافه کرد: خبرگزاری جمهوری اسلامی همچنین با حضور هوشمندانه در فضای رسانه ای جهان ضمن تعامل حرفه ای با رسانه های بین المللی همسو به عنوان نماینده نظام در این بخش ایفای نقش می کند. 

شهرستان کبودراهنگ با 170 هزار نفر جمعیت در شمال غربی استان همدان واقع شده است.

/ 0 نظر / 81 بازدید