راهپیمایی بزرگ روز 22 بهمن در شهر گل تپه برگزار شد

راهپیمایی با شکوه روز 22 بهمن ، سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، در منطقه گل تپه برگزار گردید و اوج شور و شعور سیاسی ، اجتماعی و ... مردمان فرهیخته این خطه از استان ، جلوه گر گردید.

مسئولین , فرهنگیان و دانش آموزان مومن ، بصیر ، ولایت مدار و انقلابی منطقه گل تپه ، دوشادوش با سایر اقشار مردم آگاه و همیشه در صحنه شهر گل تپه ، با شرکت در راهپیمایی بزرگ ملی ، یکبار دیگر ، حماسه آفریدند.

در راهپیمایی امسال راهپیمایی کنندگان چون همیشه ، در شعارهای توفنده و رسا ، عشق ، دلبستگی و ارادت خود را نسبت به  میهن ، آرمان های انقلاب اسلامی ، نظام جمهوری اسلامی ، خمینی کبیر (ره) و رهبری انقلاب به نمایش گذاشتند.

این راهپیمایی از میدان خاتم الانبیا( میدان اصلی شهر ) شروع و تا انتهای بلوار حضرت امام خمینی ره ادامه یافت و طی آن شرکت کنندگان با در دست داشتن پارچه نوشته هایی با موضوع "نه تحریم نه ذلت ، مذاکره با عزت" ، "توافقات ننگین مایه ننگ ماست" و تصاویری از امام راحل و رهبری معظم انقلاب ، شعارهای  مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، این همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده، انرژی هسته‌ای حق مسلم ماست و ... سر دادند.

مردم بیدار گل تپه و مسئولین شهر ، در مراسم یوم‌الله ۲۲ بهمن ، همچنین با طنین انداز کردن فریاد «لبیک یا رسول‌الله» و حمل پرچم‌ها و پلاکارت های «لبیک یا رسول‌الله» اهانت مقدسات دینی و بویژه به ساحت مقدس پیامبر عظیم‌الشأن اسلام ( ص) و پیامبران توحیدی دیگر را محکوم کردند.

در ادامه و پس از تجمع دسته های راهپیمایی کننده در داخل مسجد امیر المومنین (ع) گل تپه ، چند برنامه فرهنگی و هنری ، با هنرمندی دانش آموزان ( هنرستان فنی و حرفه ای شهید طاهر زاده گل تپه ) به اجرا درآمد ، حجت الاسلام خیرمحمدی مسئول عقیدتی و حوزه نمایندگی پدافند غرب کشور ، به عنوان سخنران اصلی راهپیمایی ، به تبیین جایگاه انقلاب اسلامی در جهان و نقش دستآوردهای علمی و فرهنگی انقلاب و نظام اسلامی در تعالی اقتدار و اعتبار ایران در عرصه های جهانی ، پرداخت.

در پایان قطعنامه 8 ماده ای این آئین ( 22 بهمن 93 ) توسط ریاست شورای اسلامی شهر گل تپه قرائت گردید و با  نوای تکبیر الله اکبر ،  مورد تاکید و تایید حاضرین قرار گرفت.

/ 0 نظر / 51 بازدید