پیام نوروزی ...

به نام خدا

بهار را با یاد او آغاز می کنیم. چراکه تمام هستی قطره ای از دریای بیکران عطوفت فاطمه است 

آغاز سال نو و بهار پرطراوت را به تمامی همشهریان تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال و سبحان برای شهروندان گل تپه و همه ی هم شهرستانی ها مسئلت می نمایم . 

بهار زمانه نو شدن و تولدی دیگرباره است و نوروز سرآغاز تحول، فرصتی است برای دستیابی به آرمانهای دیرینه مان برای وطن اسلامی و شهر عزیزمان .

نوروز برای شهر ما نمادی از میزبانی و مهربانی است و شهروندان دیار ما هر ساله این افتخار را دارند که در کنار غار زیبای علیصدر ، میزبان مهمانان نوروزی بی شماری از اقصی نقاط ایران عزیز باشند . 

آغاز بهار طبیعت فرصتی مناسب است تا با توانی تازه و اندیشه ای آینده نگر و با بهره گیری از فیوضات معنوی در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری های مدبرانه مقام معظم رهبری آیت اله خامنه ای (حفظه اله) ، برای رسیدن به شهری آباد و توسعه یافته و تحقق یک زندگی معنویت گرا و پرامید تلاش و تکاپویی نو کنیم.

امیدوارم با مدد ذات اقدس الهی و همراهی همه شهروندان و مدیران ، و با کمک و تلاش دوچندان تمامی کارکنان تلاشگر و زحمتکش شهرداری گل تپه ، سال 1394 خورشیدی برای گل تپه ، سالی شاداب تر و توسعه یافته تر باشد .

همصدا و فروتنانه همراه با سایر شهروندان این شهر، از آن یکتای بی همتای حکیم، تحول احوالمان را به احسنِ حال طالب می شویم و حسن تدبیر و عاقبتمان را از آن مٌدّبر اللیل و النهار مسئلت می نماییم .

خادم و خدمتگزار شما

شهرام جمشیدی

 

/ 0 نظر / 61 بازدید